Jak přišel Chuck do naší rodiny

13. května 2007 v 16:21 | Ajka |  Můj pejsek Chuck
Ahoj, představte si, jak se asi lidé mají, když neví oč se jedná. Musí vám být trapně a blbě co?
No a teď si představte, jak se má takový pejsek!
Bylo to jednoho rána, probudil jsem se a venku svítilo sluníčko. Moje maminka už byla vzhůru a dočista mě olízala. Skoro celý den probíhal jako obvykle, až odpoledne k nám přišli nějací lidé.
K Chuckovým páníčkům jsme přišli, protože jsme viděli jeho fotku na internetu a padl nám prostě do oka.
Byl tám pán a paní a nějaká holčička. Sedli si ven ke stolu spolu s mojí páničkou. Pak pustil páníček moji babičku ven k nim. Za babičkou šla moje maminka a nakonec i já. Byl jsem ještě malý a hodně jsem vrtěl ocáskem.
Nejdříve přiběhla Chuckova babička, pak přiběhla i Chuckova maminka a nakonec jsme viděli takový bílý, vrtící se ocásek. Ano, ten malý ocásek byl Chuck :-)
Ti lidé mě začali hladit a drbat na bříšku. Jé, jak se mi to líbilo! Moje babička mezitím vyskočila na židli a usnula. Maminka si zase lehla na lavičku a odpočívala. Lidé si zase začali povídat, ale já jsem jim vůbec nerozuměl. Myslíte si, že mluvili o mně? Ta paní mě držela a hladila, když vtom jsem se potřeboval vyvenčit! Začal jsem kňučet.
Chuck začal se sebou škubat a mamka nevěděla co s ním má dělat. Ale paní, které Chuck patřil jí řekla, že má Chucka pustit.
Paní chvilku nechápala o co jde, ale nakonec mě pustila. V klidu jsem se mohl jít vyvenčit na naší velké zahradě. O chvíly později jsem se začal nudit. Sedl jsem si k takové věci, kterou nosí lidé na nohou a začal hryzat do takových šňůrek. Pán si všiml že do toho hryžu a začal se smát.
Taťka se potom, co mu Chuck rozvázal tkaničku na botě, zeptal, jestli jí Chuck zase zaváže. Malý pejsek ale seděl, koukal se na botu a na rozvázanou tkaničku už zapomněl.
Když už odcházeli lehl jsem tomu pánovi na nohu.
Doma jsme se rozhodli, že si Chucka koupíme.
O pár týdnů později k nám zase přišli ti lidé. Uvítal jsem je zase vrtícím se ocáskem. Tentokrát seděli uvnitř.Opět mě pohladili a podrbali. Za chvilku jsem se zase začal nudit a tak jsem začal kousat koberec, který už byl z kraje otrhaný díky mým předkům. Když si lidé dopovídali, má pánička s páníčkem mě podrbali a dali mě do přenosného boxu pro psy. V tu chvíly jsem začal kňučet.
My jsme se mezitím rozloučili s panem a paní, kterým Chuck předtím patřil. Nyní už ale patřil nám.
Ti lidé mě vzali do takové velké věci. Holčička seděla vedle mne a pán s paní seděli vepředu. Nechápal jsem, proč mě někam odvážejí a co se mnou chtějí dělat?. Znova jsem začal kňučet.
Snažila jsem se Chucka uklidnit, ale moc to nešlo. Dala jsem mu alespoň jeden piškot.
Po chvíli kňučení jsem zjístil, že nemá cenu kňučet a tak jsem raději usnul.
A tak se Chuck dostal do naší rodiny :-)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama