Chuckovo těžké období

27. června 2007 v 15:10 | Ajka |  Můj pejsek Chuck
Ahoj, měli jste někdy klíště? Ano? A dokážete si představit jak se má takový pejsek, když má klíšťat aspoň pět? To už bude těžší.
Včera (blížilo se už k večeru) přišli páníček, pánička a holčička (říkají ji Ajka) domů a přivedli sebou i nějaké lidi.
Ano, na návštěvu k nám přijela babička s dědečkem.
Pěkně jsem je olízal a také jsem na ně na chvíli začal i štěkat. Přišlo mi to celé nějak moc rychlé, ale páníček mě vzal naštěstí na procházku ven. Poté jsem se už uklidnil, ale pořád jsem ještě pěkně rychle a silně vrtěl ocasem.
Chuck byl celý šťastný a u večeře zase škemral o jídlo. Samozřejmě žádné nedostal kromě granulí! Pak jsme šli všichni spát a probudili jsme se do krásného, jasného rána. Den proběhl zase rychle a byla tu neděle.
Ti lidé, pánička a páníček šli se mnou někam ven a Ajka zůstala doma.
Taťka, mamka, babička a dědeček šli s Chuckem na zahradu sekat trávu.
Páni, připadal jsem si jako v ráji! Mohl jsem se rozběhnout a žádné vodítko mě nedrželo! A hele, támhle je díra. Rychle jsem běžel a už jsem byl za plotem.
Tráva za plotem byla hustá a neposekaná, takže naštěstí nikam neutekl.
Když už jsem byl trochu udýchaný, začal jsem hrabat u takové dřevěné, velké boudy.
Pak už šli domů. A tam jsme zjístili, že má Chuck na sobě hodně klíšťat.Několik jsme vytáhli. Měl je na noze na hlavě a na čumáčku.¨
Nechápu, proč se kolem mě tak shromáždili a koukali na mě, jako bych byl nějaká nadpozemská bytost. A jéje, chytili mě ze všech stran a páníček vzal do ruky nějaké malé kleště. Mířil s ním na hlavu a něco dělal na mém čele. pak zase dal ty malé kleště od mojí hlavy a držel v nich něco malého.
Jedno klíště vyndáno,ale zbývalo jich tam ještě víc.
Pak mě otočili a dělali to samé i na mé noze a tak to nekonečně pokračovalo... Když to konečně skončilo, vzali ty malé věcičky a spálily je. Připadalo mi to velice spravedlivé. To je naučí, dělat mi nepříjemnosti!
Večer už babička s dědou odjížděli k mé sestřenici a bratranci a další den už jeli domů. Další den jsme zase našli další klíšťata. A tak to jde dál a dál. Ještě jsme všechna klíšťata nestihly vyndat...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 LOVE GIRL LOVE GIRL | 27. června 2007 v 16:06 | Reagovat

Chudinka Chuck :-(((

2 Rosnička SB Rosnička SB | Web | 9. února 2009 v 20:17 | Reagovat

chudacek :-( :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama